Наблюдение за сотрудниками компании Львов

Спостереження за співробітниками

Успіх будь-якого сучасного бізнесу багато в чому залежить від сумлінності і порядності персоналу компанії.  Якщо раптом у керівника виникли підозри, що працівники діють в інтересах конкурентів, займаються розкраданнями чи вирішують приватні питання в робочий час, то своєчасно дізнатися про це і вжити заходів дозволить така послуга як спостереження за співробітниками.  У Львові та Львівській області перевірити своїх підлеглих ви можете звернувшись в приватне детективне агентство DETEKTIVE LVIV.

частный детектив наблюдение за сотрудниками во львове

 Як правило, для спостереження використовується комплексний підхід, який включає в себе цілий комплекс заходів:

 • Установка спеціального програмного забезпечення на комп’ютерну техніку.  Таким чином, можна дізнатися, чим займаються підлеглі в робочий час і наскільки раціонально його використовують.

 • Прослуховування телефонів.  Приватне життя людини – недоторканна, але прослушка службових ліній роботодавцем цілком законна.

 • Відеозйомка на робочому місці.  Таке спостереження за співробітниками показало найбільш якісні результати.

 • Зовнішнє спостереження за співробітниками.  Завдяки професійно організованим стеженням можна запобігти серйозні порушення і навіть посадові злочини.

 • Установка прослуховуючих пристроїв в офісі.  Сучасні технічні засоби дозволять тримати ситуацію під контролем в найбільших офісах.

 Приватне детективне агентство DETEKTIVE LVIV – це професіоналізм, оперативність і конфіденційність.  Наші послуги детектива у Львові, ціна яких вам напевно сподобається, допоможуть захистити бізнес і забезпечити високий рівень дисципліни серед співробітників усіх рівнів та кваліфікацій.  Ми впевнені, що людям потрібно довіряти, але також абсолютно переконані, що довіра має бути виправданою!