Споживчий екстремізм: як захистити свій бізнес від клієнтів?

 

Приказка “Клієнт завжди правий” іноді перестає викликати посмішку і змушує задуматися. Звичайно це буває після того, як бізнес піддасться атаці споживача-екстреміста і компанія зазнає збитків. Будь-який досвідчений юрист у Львові знає, що споживачі, як слабка сторона, краще захищені законом і тому суди та адміністративні органи частіше приймають сторону покупця.

Кількість скарг на підприємців від клієнтів щороку зростає на 10% і на жаль у їх загальному числі збільшується частка необґрунтованих претензій. Споживчий екстремізм, або простіше кажучи зловживання клієнтом своїми законними правами з метою наживи, стає трендом.

Найчастіше розігрується наступна схема. Покупець купує товар, користується ним і потім приносить продавцю, щоб повернути, як не відповідний характеристикам або просто не сподобався. Іноді клієнт навіть оплачує послуги юриста, щоб той грамотно аргументував повернення. Після цього наступає тяганина з товарними експертизами та судами, що, найчастіше, закінчується не на користь продавця.

услуги юриста во львовеІноді спритний клієнт і кваліфікований юрист домагаються не тільки повного повернення грошей за вже не нову річ, але і отримують за рішенням суду компенсацію моральної шкоди. Добре, якщо мова йде про куртку, пару взуття або ноутбук. Але буває і так, що предметом спору стає автомобіль, партія будівельних матеріалів або дорога туристична путівка. Шкода для бізнесу в цьому разі може бути дуже відчутна.

Великі компанії та торговельні мережі мають у своєму штаті цілі юридичні відділи, тому можуть захистити свої права. Але як вести себе дрібному підприємцю, якщо він зіткнувся із споживчим екстремізмом?

Хороший юрист у Львові, ціна послуг якого доступна для кожного, зможе ефективно протидіяти покупцям-шахраям. Вам не потрібно брати на роботу фахівця і виплачувати йому заробітну плату – приватне детективне агентство DETEKTIVE LVIV пропонує якісні юридичні послуги, як разові, так і за принципом абонентського обслуговування.

У тому випадку, якщо ви розумієте, що зіткнулися з покупцем-екстремістом, вам потрібно лише подзвонити в наш офіс і коротко описати проблему. Кваліфікований юрист-правознавець і навіть, при необхідності, професійний приватний детектив, тут же поспішать до вас на допомогу і завадять нечистому на руку “клієнту” нажитися за рахунок вашого бізнесу.

Фахівці детективного агентства DETEKTIVE LVIV мають великий досвід протидії шахрайським діям і якщо вас насправді хочуть обдурити, оперуючи законом “Про захист прав споживача” та іншими законодавчими актами, то ми не допустимо цього.