безопасность на улице

Як захистити себе від нападу на вулиці

 

Експерти в області особистої безпеки стверджують, що деякі люди більше за інших ризикують стати жертвами вуличних нападів. Ця схильність ніяк не пов’язана з долею або тонкими матеріями – просто ці громадяни ведуть себе так, що стають привабливим об’єктом для протиправних дій.

Досвідчені приватні детективи агентства DETEKTIVE LVIV можуть з упевненістю сказати, що злочинці звертають увагу на знервованих, тих, що метушаться, невпевнених у собі людей, вважаючи їх більш легкою здобиччю, опір якої зламати можна одними словами. Навпаки, твердо крокує перехожий, з розправленими плечима і впевненим поглядом не надто привабливий об’єкт для нападу.

На жаль, навіть найбільш професійний детектив зі Львова не може знати напевно, що на думці у злочинців, тому щоб не стати жертвою кримінальних елементів або звичайних хуліганів, дотримуйтеся декількох простих правил.

Заздалегідь продумуйте маршрут прямування

Якщо ви змушені переміщатися по місту в темний час доби, то важливо заздалегідь продумати шлях прямування. Виключіть з маршруту пустирі, промислові зони, парки, будівельні об’єкти, доріжки у занедбаних будівель та підземні переходи. Також краще уникати місць скупчення молоді і людей, які випивають – кафе, нічні клуби, літні майданчики питних закладів. Найкраще йти людними добре освітленими вулицями чи вздовж автомобільних доріг, де ви завжди на виду.

частный сыщик

Не користуйтеся мобільними гаджетами

Статистика, яку мають детективи Львова, говорить про те, що найчастіше нападають на перехожих, які розмовляють по телефону або ведуть активну переписку в месенджері. По-перше наявність мобільного девайса вже серйозно збільшує привабливість жертви для зловмисника, а по-друге, захоплено розмовляючи або листуючись, людина втрачає пильність і перестає стежити за своєю безпекою.

Повідомляйте рідним і друзям про свої переміщення

Завжди говоріть близьким вам людям, що збираєтеся кудись йти ввечері або вночі. Повідомляйте місце, куди прямуєте і маршрут пересування. Якщо ви потрапите у біду, то вам швидше прийдуть на допомогу, якщо будуть знати, де приблизно ви можете перебувати. Не приймайте спонтанних рішень, що ставлять під загрозу вашу безпеку. Якщо ви повідомили, що залишаєтеся у друзів з ночівлею, постарайтеся не змінювати планів або, хоча б, заздалегідь повідомте про те що передумали.

Не привертайте увагу

Якщо вам потрібно кудись йти в темну пору доби, уникайте яскравого, помітною одягу. Утримайтеся від викликаючих і приковуючих увагу речей, таких як взуття на високому каблуці, міні-спідниці, блузи з декольте. Приватний детектив рекомендує для прогулянок у вечірній час вибрати простий, зручний одяг, а також залишити вдома ювелірні прикраси і схожу на них біжутерію.

Не піддавайтеся на провокації

Будь-який досвідчений львівський детектив знає, що неприємності не завжди виходять від злочинців. Можуть представляти серйозну небезпеку і звичайні громадяни, споживши алкогольні напої. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, не варто вплутуватися в розмови з незнайомцями, сперечатися з людьми, які явно напідпитку і піддаватися на провокації п’яних компаній. Якщо ви бачите, що конфлікту не уникнути, не соромтеся покликати на допомогу, а краще викликайте поліцію або попросіть перехожих.

І наостанок головний порада – якщо на вас напали з метою пограбування, не потрібно проявляти героїзм. Віддайте все, що вимагають зловмисники – ні прикраси, ні мобільні гаджети, ні гроші не варті вашого здоров’я і життя.