Як дізнатися, що за вами стежать? Поради приватного детектива

 

В наші дні стеження за людиною вже не є незвичайним явищем з детективів і фільмів про шпигунів.  Спостереження за людиною можуть проводити зараз багато державних служб, комерційні компанії та навіть приватні особи.  Зовсім інше питання – чи законні ці дії і які цілі переслідують спостерігачі або їх замовники.  Але для того, щоб дізнатися всі деталі, спочатку потрібно переконатися, що за вами все таки стежать і спробувати дізнатися хто ці люди.

 Якщо ви підозрюєте, що за вами встановлено стеження на вулиці у Львові, то спочатку потрібно переконатися в тому, чи не здалося вам це.  Перевірити потрібно обов’язково, адже якщо підозри підтвердяться, можливо вам загрожує небезпека.  Стеження за людиною встановлюється в наступних випадках:

  • Для викриття в зраді;
  • З метою вбивства, викрадення або пограбування;
  • Для вербування;
  • Щоб знайти приховуване від суду або колекторів майно.

 Існують і інші, менш поширені, але такі ж неприємні ситуації.  Як ми бачимо, справа може приймати серйозний оборот і тому вимагає відповідального підходу.

замовити послугу приватного детектива

 Якщо ви підозрюєте, що за вами встановлено спостереження, то краще за все найняти приватного детектива у Львові, який швидко і безпечно розслідує ваш випадок.  В крайньому випадку, на свій страх і ризик, ви можете спробувати визначити стеження самостійно, користуючись нашими простими порадами.

  1. Щоб визначити “хвіст”, спробуйте змінити свій звичний маршрут. Переміщайтеся у випадковому напрямку, але подбайте про те, щоб ваш маршрут не виглядав спонтанним і неприродним.  Акуратно спостерігайте – чи не йде хтось за вами.  Якщо ви будете йти досить довго, то можете помітити одного або 2-3 змінюють один одного “випадкових” перехожих, постійно тиняються на віддалі у вас за спиною або трапляються назустріч.
  2. Посидьте в кафе або на лавці в парку, спостерігаючи за оточуючими. Не ставайте жертвою кіношних і книжкових стереотипів – стежить за вами не обов’язково одягнений в довгий плащ, капелюх і темні окуляри.  Це може бути хто завгодно – жінка з коляскою, дідок з собакою, офісний працівник захоплено витріщаються в екран смартфона і навіть підліток.
  3. Прогулюючись по місту заходьте в магазини і кафе. Робіть вигляд, що шукаєте “халат з перламутровими ґудзиками” або вивчаєте меню.  При цьому через вікно або вітрину закладу оглядайте вулицю – ваші переслідувачі змушені перебувати неподалік і це відмінний шанс виявити їх присутність.
  4. Спостерігайте за номерами машин, які слідують на невеликій швидкості за вами або трапляються назустріч. Ви можете виявити цікаві закономірності, які розкажуть про наявність стеження.  Якщо ви переміщуєтеся за кермом, встановіть реєстратор таким чином, щоб він фіксував те, що відбувається позаду вашого автомобіля – це може стати найпростішим способом виявлення спостереження.

 Пам’ятайте одне важливе правило – стежачі за вами не повинні здогадуватися, що ви знаєте про їхню присутність.  Викриття може спровокувати їх на негайні дії, до яких ви навряд чи будете готові.

 Ми змушені констатувати той факт, що якщо стеження ведеться професіоналами, то недосвідчена в розшуку людина, навряд чи зможе її виявити, навіть використовуючи наші поради.  Тому, щоб повністю убезпечити себе від переслідування, краще замовити послугу приватного детектива з агентства DETEKTIVE LVIV.