как скрыться от преследователей

Як сховатися від переслідування

 

У житті кожного з нас може виникнути ситуація, коли потрібно на якийсь час зникнути.  Ми не маємо на увазі необхідність ховатися від правоохоронних органів – значно частіше нашим співвітчизникам доводиться ховатися від переслідування зловмисників, колекторів, агресивно налаштованих недругів або колишніх партнерів по бізнесу. Хорошим варіантом для тих, хто не вірить в захисників правопорядку, може стати приватне детективне агентство, послуги якого у Львові можуть виручити з біди. Але у кожного свій вибір і якщо ви все-таки вирішили на якийсь час зникнути, то потрібно це робити якісно.

Багато помилок, що сприяють провалу найнадійніших планів по втечі, людина робить ще на стадії його планування.  Самим серйозним прорахунком в цьому випадку є оповіщення про свої наміри родичів, друзів і знайомих.  Якщо ви впевнені в тому, що вам потрібно зникнути – зробіть це раптово.  Зрозуміло, це може виявитися сильним ударом для близьких людей, але, якщо вам важливий результат, з цим доведеться миритися.

 Найбільш простий і ефективний варіант зникнути з поля зору – це найняти приватного детектива, який буде вашим консультантом і помічником в цій справі.  Справжній детектив відмінно знає як ведуться пошуки “пропаж” представниками злочинного світу, поліцією і волонтерами, тому з таким помічником ваші шанси на успіх збільшаться в геометричній прогресії.

услуги сыщика во львове

Обов’язковою умовою є знищення всіх колишніх контактів – вам доведеться позбутися від своїх SIM-карт, видалити аккаунти в соціальних мережах, відмовитися від смартфона і гаджетів з GPS модулями.  Також, за можливості, повинні бути знищені всі сліди вашого перебування в Мережі: чати в месенджерах, листування в електронній пошті, блокноти і листочки з паролями і логінами від облікових записів. Ідеальний варіант – форматування носіїв інформації з ваших електронних пристроїв, а краще їх фізичне знищення.

 В ідеалі, краще піти від рідних місць на значну відстань, але якщо це з яких-небудь причин неможливо, то бажано ретельно уникати місць, де ви бували раніше.  Обов’язкова так само і зміна зовнішності – нова зачіска, борода, інший стиль одягу, нетиповий для вас стиль макіяжу – гарні будь-які способи. Головне – знати міру і не перетворити себе в об’єкт непотрібної уваги, адже ваше завдання – розчинитися в натовпі. Будь-який приватний детектив у Львові вам підтвердить, що кардинально змінюють сприйняття людини самі звичайні окуляри. Якщо ви носили контактні лінзи – купіть окуляри або навпаки, відмовтеся від лінз в оправі на користь контактних.

 Ви можете спробувати заплутати сліди, але якщо досвід таких дій у вас відсутній, краще не ризикувати, щоб навпаки не залишити зачіпок. Грамотно пустити переслідувачів по помилковому сліду може тільки приватний детектив, який працював в правоохоронних органах або спецслужбах.