Як вибрати хорошого приватного детектива

 

Відносно недавно екзотична для наших співгромадян професія приватного детектива, вже не викликає ні в кого здивування. Якщо раніше детективні агентства було прерогативою великих міст, то в наші дні послуги приватного детектива в Самборі, Моршині або Трускавці користуються не меншим попитом ніж у Львові.

Затребуваність професіоналів приватного розшуку привела до появи величезної кількості самозванців і навіть шахраїв, які намагаються «зрубати» грошей з довірливих людей, що потрапили в неприємну життєву ситуацію.  Неважливо, шукаєте ви детективне агентство в Червонограді, Стрию чи Східниці – шанс зіткнутися з шахраями присутній завжди.  Саме тому, перш ніж приступати до обговорення з приватним сищиком деталей замовлення, потрібно уточнити наступні важливі деталі:

  • Наявність свідоцтва про право займатися приватною діяльністю;
  • Звіти про виконані замовлення, які можна вважати портфоліо сищика;
  • Рекомендації відомих, а краще знайомих вам людей;
  • Вартість послуг.

Офіційні документи, що дозволяють роботу приватного детектива, поза всяким сумнівом, є найважливішою ознакою фахівця.  Отримати дозвіл непросто і у шахраїв його бути не може. Якщо приватний детектив в Самборі або Жовкві не може вам показати цей документ, з ним можна відразу ж прощатися.

Звіти про роботу, які вам може пред’явити професіонал, не можуть містити точні деталі замовлення і імена клієнтів, але вони допоможуть вам зрозуміти, з фахівцем якого рівня ви маєте справу. Згадка про звіти, найчастіше, приводить самозванців в стан розгубленості і зрозуміти це можна навіть не володіючи особливою проникливістю.

Наявність рекомендацій – важливе, але не обов’язкова умова.  В ідеалі детектива повинна рекомендувати знайома вам людина, але всім зрозуміло, що це буває рідко.  Відмінний варіант, якщо у вас з сищиком знайдуться спільні знайомі – шанс бути обдуреним в цьому випадку сильно знижується.

Ціна послуг приватного детектива може багато сказати про якість його роботи.  Дуже добре, якщо перед зустріччю з сищиком вам вдасться дізнатися приблизні розцінки на різні види робіт детективних агентств. «Спеціаліст» вимагає занадто завищену або навпаки, дуже низьку оплату, повинен вас насторожити.

Але головним помічником при виборі виконавця, повинна бути ваша інтуїція.  Якщо людина викликає у вас довіру і має дозвільні документи – це вже хороший привід перевести попереднє спілкування в конструктивне русло.

Залишити відповідь