Поради приватного детектива: як уберегти квартиру від злому в період відпусток

 

У розпал літніх відпусток ризик стати жертвою квартирних злодіїв особливо великий.  Цей період можна назвати справжнім «ельдорадо» для зломщиків, які відстежують квартири відбувших у відпустку городян та без поспіху і ризику викрадають їх майно.  Постраждалі від домушників громадяни звертаються в львівське приватне детективне агентство DETEKTIVE LVIV найчастіше саме влітку, виявивши після приїзду зламані двері або відкритий відмичками замок.  Чи можливо убезпечити своє житло від злочинців на час своєї відсутності?

Способів щоб захистити квартиру від крадіжки у Львові на час відпустки існує безліч.  Досвідчені детективи нашого агентства, спираючись на досвід розслідування таких випадків, можуть рекомендувати наступні заходи:

  • Імітація присутності мешканців в квартирі – це один з кращих способів захисту. Попросіть своїх друзів або сусідів приходити іноді і вмикати освітлення в кімнатах.  В крайньому випадку можна придбати спеціальні реле, які будуть включати і вимикати світло в заданий час.
  • Попросіть сусідів забирати кореспонденцію з поштової скриньки, щоб вона там не накопичувалася. Не залишайте білизну на балконі і не закривайте всюди жалюзі – за цими ознаками зловмисники можуть визначити, що квартира пустує.
  • Не діліться з сторонніми і випадковими знайомими планами на відпустку. Інформатором злочинців може бути хто завгодно.  Приватні детективи нашої компанії знають випадок, коли з квартирними злодіями співпрацював дільничний.
  • Відмовтеся від типових відпускних публікацій в соцмережах з фото і відео. Вони видають вас з головою.  Ви можете поділитися враженнями з друзями коли повернетеся додому.
  • Додайте в кімнатах датчики руху і потужні сирени. Найпростіший комплект обійдеться не більше ніж в 300-400 грн., але в разі проникнення зловмисників у квартиру його користь важко буде переоцінити.

консультации частных детективов

Але основним методом захисту, який можуть рекомендувати приватні детективи Львова, завжди були і залишаються надійні двері та якісні, ефективні замки.  На вхідних дверях і замикаючих механізмах не варто економити – встановивши міцну дверну конструкцію і фірмові запори, ви забезпечите безпеку свого житла на довгі роки.  Якщо врахувати, що при зломі житла можна втратити все цінне майно, то очевидно, що витратити деяку суму на цей захід набагато вигідніше.

Професійні консультації фахівців в області безпеки, які може запропонувати у Львові агентство DETEKTIVE LVIV, допоможуть вибрати найбільш вигідні і надійні рішення щодо захисту майна на час вашої відсутності.