частное детективное агентство Львов

Що таке приватна детективна діяльність?

Ще зовсім недавно приватне детективне агентство було у нас в країні дивиною.  Тим часом, за кордоном такий вид діяльності добре відомий і давно користується у громадян високим попитом.  Поступово розвивається ця сфера приватного бізнесу і в Україні, що дає надію на те, що з часом ми вийдемо за обсягом і якістю послуг на європейський рівень.  Що мають на увазі послуги приватного детектива і чому останнім часом інтерес до них стабільно зростає?

Згідно з офіційним визначенням, приватна детективна практика-це діяльність, пов’язана із захистом прав та інтересів фізичних і юридичних осіб, з використанням засобів і прийомів, дозволених чинним законодавством.  Зрозуміло, послуги надаються на договірній оплатній основі і є повноцінним бізнесом.

послуги детектива у Львові і Львівській області

Відповідно до закону приватний детектив може виконувати кілька розшукових дій, схожих з тими, які здійснюють правоохоронні органи:

• Збір інформації, що стосується цивільних справ;

• З’ясування біографічних і особистих характеристик громадян;

• Збір відомостей, що відносяться до кримінальних справ, з обов’язковим повідомленням представників правоохоронних органів;

• Пошук боржників і їхнього майна;

• Зовнішнє спостереження;

• Пошук зниклих або розшукуваних громадян.

На відміну від правоохоронних органів, агентства використовують індивідуальний підхід до клієнтів.  Інформація, яку ви поділитися в інтересах розслідування, буде відома тільки приватному детективу, а отримані ним відомості залишаться тільки вашим надбанням.  Тому, якщо вам потрібно вирішити делікатну проблему, наприклад довести невірність чоловіка або дізнатися про джерело витоку комерційної інформації, то послуги приватного детектива в Самборі, або будь-якому іншому місті Львівської області, будуть найкращим вирішенням питання.

Якщо порівнювати якість роботи детективних агентств і поліції, то однозначну відповідь дати непросто.  Приватні детективи дещо обмежені у своїх повноваженнях, в порівнянні з правоохоронними органами, але при цьому мають можливість підключати практично необмежені ресурси.  Людина, яка вирішила найняти приватного детектива у Львові або Дрогобичі і готова фінансувати виконані в його інтересах дії, може бути впевнена, що в розслідуванні буде використано найновіше обладнання і до нього підключать будь-яку необхідну кількість співробітників і висококласних фахівців.  Саме завдяки цьому робота приватного детективного агентства часто виявляється більш оперативною і ефективною.

Залишити відповідь