защита от коллекторов львов

Захист від колекторів

 

Останнім часом в приватні детективні агентства Львова часто стали звертатися люди, яким дошкуляють колектори.  Вони роздратовані, налякані, а іноді знаходяться в повному розпачі через безперервні погрози з боку напівлегальних здирників, що не соромляться в засобах.

 Методи роботи колекторів не відрізняються різноманітністю – вони телефонують, залякуючи жертву, приходять до неї додому, щоб “проводити бесіди”, налаштовують проти неї сусідів і колег, а іноді і опускаються до відвертих капостей.  В особливо серйозних випадках, представники колекторських компаній можуть погрожувати фізичною розправою, зґвалтуванням і навіть вбивством.

 Зрозуміло, жодна людина, нехай навіть і заборгувала гроші банку, не зобов’язана терпіти подібне беззаконня і чекати, коли напівкримінальна структура відстане або виконає свої погрози.  Послуги приватного детективного агентства по захисту від свавілля колекторів дозволяють швидко і без шуму вирішити цю проблему.

 Основний козир в боротьбі з колекторами – це відсутність у них чіткого законного статусу.  Повноцінних законів, що регулюють дію цих структур, в Україні немає, тому єдиним знаряддям вимагачів є протизаконні погрози боржнику і його сім’ї.  Приватний детектив у Львові, працюючи у зв’язці з досвідченим юристом, може припинити потік хамства одним візитом – досить показати нахабам, що їх хитке становище поза законом, що для нікого не є секретом.

частный сыщик львовУ клієнтів приватного детективного агентства DETEKTIVE LVIV часто виникає питання – чи не продовжать колектори свої атаки, але вже через суд.  Спираючись на багаторічний досвід роботи з такими організаціями, ми можемо назвати кілька причин, які завадять їм використовувати для отримання грошей букву закону:

  • Зазвичай колектори займаються заборгованостями, позовна давність яких закінчилася. Жоден суд не буде розглядати таку скаргу;
  • Колектори, найчастіше, мають не всі документи, необхідні для звернення до суду;
  • Перспективи позитивного вирішення проблеми заборгованості в суді вельми туманні, а витрати на юристів можуть перевищувати розміри боргу;
  • Як правило, суд зменшує розміри неустойки, йдучи назустріч проханню боржника. Це робить такий спосіб ще менш ефективним.

 Саме тому приватний детектив ціна послуг у Львові якого сьогодні доступна кожному, є відмінним помічником у боротьбі з колекторськими компаніями.  У тому випадку, якщо вимагачі продовжать свої наміри, юристи компанії DETEKTIVE LVIV допоможуть грамотно оформити заяву в поліцію і простежать, щоб розслідування незаконних дій щодо вас і ваших близьких, неодмінно дали офіційний хід.