Приватний детектив у Львові: послуги для бізнесу

 

Багато вважають, що послуги приватного детектива у Львові – це спостереження за невірними дружинами, пошук боржників та вкраденого майна.  Це не так – детективне агентство може стати відмінним союзником для представників малого та середнього бізнесу.  Кваліфіковані сищики – це ефективна зброя в конкурентній боротьбі і надійний інструмент забезпечення безпеки підприємництва.

Важливим моментом є те, що найняти приватного детектива у Львові, найчастіше, набагато вигідніше, ніж утримувати співробітників служби безпеки, виплачуючи їм оклад.  Переваг у детектива перед штатними фахівцями чимало, але в першу чергу – це досвід роботи з підприємцями.  Крім цього, не можна упускати і інші важливі моменти:

  • Як правило, компетенція співробітників служби безпеки обмежується перевіркою персоналу при працевлаштуванні і розслідуванням дрібних розкрадань і зловживань. Коли виникає серйозна ситуація, бізнесмен все одно звертається до професіоналів вищого рівня.
  • Справжні експерти в галузі безпеки – це велика рідкість на ринку праці і такі люди завжди «нарозхват». У компанії, найчастіше, влаштовуються на роботу колишні співробітники МВС і військові пенсіонери, які можуть бути фахівцями в своїй роботі, але рідко розбираються в нюансах сучасного бізнесу.
  • Штатні співробітники служби безпеки менш мотивовані, ніж приватний детектив, ціна послуг якого залежить від результату. Крім цього, «свої» фахівці можуть вступити в змову з шкідниками і розкрадачами, що на жаль зустрічається дуже часто.

Продовжувати можна довго, але з перерахованих фактів вже можна зробити висновок, що найняти детектива у Львові – це більш ефективне і вигідне рішення, ніж тримати в штаті службу безпеки.

частный детектив львов

Приватне детективне агентство DETEKTIVE LVIV пропонує представникам бізнесу наступний спектр послуг:

  • Перевірка контрагентів;
  • Перевірка персоналу компанії;
  • Конкурентна розвідка;
  • Спостереження за співробітниками;
  • Таємний покупець;
  • Пошук боржників.

Крім цього, наші приватні детективи, які працюють у Львові та Львівській області, готові вирішувати й інші завдання, поставлені замовником і не виходять за рамки чинного законодавства України.  Компанія DETEKTIVE LVIV пропонує як виконання конкретної роботи, так і пакети послуг, що включають в себе найбільш важливі для бізнесу операції.

Залишити відповідь