детективное агентство в трускавце

Що робити, якщо ви знайшли на вулиці зброю

 

У нашій країні знайти на вулиці зброю можна нечасто. У зв’язку зі значними складнощами в оформленні документів на право зберігання та носіння пістолетів і револьверів, в Україні дуже небагато збройних добропорядних громадян. Проте, знайти вогнепальну зброю на вулиці можливо і в новинах періодично з’являється інформація про такі небезпечні знахідки.

Що може порадити досвідчений приватний детектив тим, хто випадково на вулиці, в парку або у дворі знайде предмет, схожий з вогнепальною зброєю?  Головна порада в такому випадку – ні в якому разі не брати зброю в руки і навіть до нього не торкатися.  Залишивши на предмет свої відбитки пальців, ви значно ускладніть своє життя і навіть можете потрапити в число підозрюваних по якісь кримінальній справі.

Якщо раптом, по будь-яких обставин вам необхідно взяти в руки пістолет, робіть це в рукавичках, через тканину або поліетилен.  Також уникайте торкатися до спускового гачка, чіпати затвор, направляти пістолет на людей і розглядати його з боку дула.  Будь-який приватний детектив в Трускавці або Дрогобичі розповість вам чимало історій про те, як така знахідка ламала людині життя, якщо той ігнорував елементарні правила безпеки.

частный детектив в Трускавце

Якщо у вас є можливість детально розглянути пістолет, зверніть увагу на буквене маркування, нанесену на його деталі.  Написи СО, СХП, ОС зазвичай позначають безпечне списане зброю.  Але цей варіант потрібно розглядати лише, як можливий, і звертатися з будь-якою знайденою зброєю вартує як з бойовою, навіть якщо на ній перераховані вище літери.

Більшість людей, виявивши на вулиці зброю, відразу ж прагне оповістити про це поліцію.  Це абсолютно правильний крок, який дозволить позбутися від потенційно небезпечного предмета законним шляхом.  Як правило, поліція задає кілька питань тому хто знайде і офіційно оформивши знахідку, відпускає його.

Все значно ускладнюється, якщо ви або ваша дитина підібрали зброю на вулиці і принесли її додому.  В цьому випадку, ваші дії можуть трактуватися з точки зору закону, як злочинні, у чому зрозуміло немає нічого хорошого.  Щоб уникнути неприємностей, вам потрібно порадитися з людиною, що має юридичну освіту і тісно взаємодіє з правоохоронними органами.

Приватне детективне агентство в Трускавці, Дрогобичі чи Моршині – це відмінний помічник у вирішенні таких питань.  Зв’яжіться з детективами і вони детально розкажуть вам порядок дій, які допоможуть уникнути проблем з поліцією.  Приватне детективне агентство DETEKTIVE LVIV – це професіонали високого класу, які допоможуть вам вирішити найрізноманітніші проблеми.  Ми не тільки проводимо розслідування, але і надаємо нашим клієнтам консультативні послуги.  Наш детектив в Трускавці завжди прийде на допомогу і дозволить уникнути серйозних помилок, які часто роблять через незнання законів.

Залишити відповідь